Kauno jėzuitų gimnazijos mokinių parlamentas

Nominacija: Metų mokinių taryba
Balsavimas sustabdytas. Balsų skaičius: 372
Balsavimo kriterijai ir taisyklės

Nuo mokslo metų pradžios aktyviai dirbęs parlamentas šiemet pranoko pats save ir suorganizavo daugybę renginių pradžiuginusių ne tik gimnazijos mokytojus, bet ir darbuotojus. Šiemet gimnazijoje jau vyko: stalo žaidimų vakarai, šokių vakarai (salsa ir lindyhop’as), nuotaikingos, teminės dienos be uniformų, kurių metu, geriausiai pasirodę mokiniai buvo apdovanojami prizais (filmų personažų diena, 80-tųjų ir 90-tųjų tema ir t.t.), kilniausiųjų rinkimai (mokytojo, darbuotojo, mokinio), miesto jaunimui atvira idėjų konferencija „Ties kultūrų sandūra”, kurioje jaunimui aktualiomis temomis diskutavo žinomi visuomenės veikėjai (politikė Aušrinė Armonaitė, dainininkė Jurga Šeduikytė, fotomenininkė Neringa Rekašiūtė ir kiti). Apie renginį http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/jezuitu-gimnazijos-moksleiviai-skatina-kulturintis-842763 šv. Valentino bei kalėdinis paštas. Neužmiršęs pasirūpinti ir likimo nuskriaustaisiais MP organizavo 3×3 krepšinio turnyrą „Aplenkime vėžį”, kuris buvo atviras visiems miestiečiams. Jo metu surinktos lėšos atiteko R.Kaukėno paramos fondui.

Artimiausias KJG MP renginys – „Pavasario žvaigždės” tai kasmet Kauno jėzuitų gimnazijoje vykstantis festivalis, kurio metu čia pasirodo jaunos grupės. Šiemet čia gros:  41 rūsys (žanras: Rock)*, Šilkiniai ūsai (žanras: Indie-rock), The Soul Cult (žanras: Soul, Blues), Sẽni (žanras: Progressive rock, Funk, Psychedelia), Flash Voyage (žanras: Psychedelic rock), Plačiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/158744518159388

MP taip pat sukūrė gimnazijos džemperį bei iškovojo teisę jį dėvėti visiems mokiniams kiekvieną penktadienį vietoj mokyklinio švarko. Kauno jėzuitų gimnazijos administracija labai džiaugiasi ir didžiuojasi savo mokiniais ir tikrai mano, jog jie nusipelno šio apdovanojimo.