Kauno „Saulės“ gimnazijos choras „Akordas“

Nominacija: Metų būrelis
Balsavimas sustabdytas. Balsų skaičius: 544
Balsavimo kriterijai ir taisyklės

2013 m. pavasarį savo veiklą pradėjęs kolektyvas buvo vadinamas studija „Akordas“. Tai buvo mišrus ansamblis, dalyvaujantis ne tik gimnazijos, bet ir miesto renginiuose. Entuziastingi, atsakingi ir iššūkių nestokojantys sauliokai, vis dažniau į repeticijas atsivesdami dar po vieną draugą, studiją pavertė choru. Nuo 2015 m. rugsėjo studija tapo Kauno „Saulės“ gimnazijos jaunimo choru „Akordas“. Choro neoficialus devizas „Kam man tas gyvenimas, kai turim „Akordą“?“. Tai įrodo, kokia puiki aura vyrauja tarp choristų ir jam vadovaujančios meno vadovės Jovitos Kulakauskienės, kuri lyg antra mama, kiekvieną „Akordo“ narį globoja ir net ir blogiausią dieną sugeba paversti stebuklinga.

Choras „Akordas“ eilę metų dalyvauja Kauno miesto moksleivių, Kauno miesto dainų šventėse, o 2016 m. dalyvavo ir Lietuvos moksleivių dainų šventėje „Tu mums viena“, Vilniuje. Taip pat choristai dalyvauja ir įvairiuose konkursuose: 2017 m. Kauno technologijos universiteto organizuotame konkurse „IŠŠŪKIS MOKYKLAI 3“ laimėjo 1-ąją vietą, 2017 m. laimėjo Chorų ir jaunųjų dirigentų paramos fondo ,,Polihimnija“ prezidento paskatinamąjį prizą konkurse „Dainuok ir keliauk“, ir gruodžio mėnesį vyko į Latvijos sostinę – Rygą, Kauno miesto ir rajono 11-ajame patriotinių dainų konkurse,skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, iškovojo 2-ąją vietą, o choro ansamblis dalyvavo „Dainų dainelės“ II-jame atrankos etape. 2017 m. choras tapo gimnazijos „Mokslo šlovės galerijos“ Menų laureatu.

„Akordas“ taip pat savo dainomis džiugina ir gimnazijos bendruomenę. Choristai koncertuoja įvairių renginių metu, taip pat dalyvauja ir rengia kasmetinius, jau tradicija tapusius kalėdinius miuziklus.

Kauno „Saulės“ gimnazijos choras „Akordas“ – tai ne vien choras, į kurį gimnazistai susirenka padainuoti, bet kartu tai ir šeima.