Vitalij Kuzborskij

Nominacija: Metų mokytojas
Balsavimas sustabdytas. Balsų skaičius: 948
Balsavimo kriterijai ir taisyklės

Vitalij Kuzborskij – vienas geriausių ir nusipelniusių šios nominacijos mokytojų. Jam mokytojo profesija – tai ne tik darbas, bet ir pašaukimas bei gyvenimo būdas. Vitalijaus vedamos pamokos mokiniams dažniausiai panašios į turiningą, įdomų žaidimą, suteikiantį žinių. Kitaip ir būti negali, nes mokytojas pamokose visada įdomiai ir originaliai pateikia informaciją: diegia dalykines ir metodines inovacijas, naudoja planšetinius kompiuterius, interaktyvią lentą, ieškodamas naujų idėjų bei ugdymo formų veda atviras ir integruotas pamokas. Taip dirbdami pamokose, mokiniai namų darbus atlieka ilsėdamiesi, jiems nereikia jokių repetitorių, o brandos egzaminų rezultatai aukštesni už šalies ar miesto mokyklų vidurkius. Jo parengti mokiniai – įvairių miesto matematikos konkursų ir olimpiadų nugalėtojai ar prizininkai.

Vitalij – iniciatyvus, bendruomenę vienijantis mokytojas. Jis mokykloje organizuoja intelektualius žaidimus, kuriuose vienu metu dalyvauja apie 50 komandų: mokinių, jų tėvų,  mokytojų, buvusių mokinių. Šeštadieniais mokykla ūžia nuo mokinių balsų, nes vyksta orientaciniai matematiniai, vaidmenų žaidimai. O kur dar ,,Snaigės“ žygiai su slidėmis, ledo ritulys, futbolas, žygiai su dviračiais ir pėsčiomis istorinėmis, įžymiomis Lietuvos vietomis. Vasarą ir pavasarį mokytojo Vitalijaus iniciatyva mokyklos bendruomenė, bendradarbiaudama su Šaulių sąjungos nariais, išvyksta į 3-4 dienų turistinius žygius, kur ugdomos sveiko gyvenimo būdo ir pilietinio ugdymo nuostatos.

Vitalij Kuzborskij – šiuolaikiškas, iniciatyvus mokytojas, dirbantis iš pašaukimo, gebantis įrodyti, kad mokytojo profesija yra prestižinė.